Hakkımızda

Dünyaya Entegre Bir Vizyon
Çakıroğlu Hukuk Bürosu, yerel şartlara hakim, dünyaya entegre bir vizyona sahip Avukatlık ve Danışmanlık ofisidir. Çakıroğlu Hukuk Bürosu, Avukat Ömer Emrah Çakıroğlu tarafından 2012 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Merkez Ofis İstanbul’da olmakla birlikte Ankara, Antalya, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin önemli merkezlerinde bulunan ofislerle işbirliği yapılmaktadır.
Gerçek ve tüzel kişilere yönelik tüm alanlarda Türkçe ve İngilizce başta olmak üzere Fransızca, Almanca, Rusça, Arapça olarak hukuki danışmanlık ve Avukatlık hizmeti vermektedir.
Avukat ve Danışman kadromuzun mottosu, denetlenebilir, güvenilir, verimli ve hızlı çözümlerdir.
Müvekkillerimize, soğutma, spor, mimari, teknoloji, bilişim, enerji, sağlık, inşaat ve gayrimenkul, başta olmak üzere birçok iş ve ticaret sektörlerinde hizmet vermekteyiz.
İçerisinde olduğumuz projelerde, üretime doğrudan katkı yapılması, katma değeri yüksek ürün, bilgi ve teknoloji üretilmesi en büyük motivasyonumuz olup ülkemize katkı sunmayı vazife olarak görmekteyiz.
Kurucu Ortak

Av. Ö. Emrah Çakıroğlu

+90 (212) 224 5245
Ortak Avukat

Av. Ezgi Öksüzoğlu

+90 (212) 224 5245
Avukat

Av. Hilal Aydın

+90 (212) 224 5245
Stajyer Avukat

Stj. Av. Latife Rojin Bağış

+90 (212) 224 5245
SSS

Sık Sorulan Sorular

Dava ve projeler en az 3 kişilik bir ekiple yürütülür. Ekibinizle direkt olarak iletişim kurulabilir. Her yeni bilgi size anında raporlanır. Her bilgi ve belge sizinle paylaşılır.
Başvurunuzla birlikte hak kaybı yaşanmaması için süreler hesaplanır ve takvime eklenir. İş planı yapılarak sizinle paylaşılır. Yürütülecek tüm süreçler sizin onayınızla başlatılır ve sona erdirilir, tercih etmeniz durumunda aktif katılımınız sağlanır.  
Merkez Ofis İstanbul’da olmakla birlikte; Ankara, Antalya, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin önemli merkezlerinde ve Türkiye ile ticari bağı bulunan ülkelerde bulunan ofislerle işbirliği yapılmaktadır.
E-mail ya da telefonla iletişime geçerek veya aynı yollarla toplantı organize ederek yüzyüze süreçlerinizi başlatabilirsiniz.
Modern hukukun her alanında hizmet veriyoruz. Davalarınız, yatırımlarınız, uluslararası uyuşmazlık ve projelerinizde hukuki danışmanlık sağlıyoruz.
Davaların olumlu ya da olumsuz sona ermesinden sonra da takip edilmesi gereken adımlar, başvurulması gereken üst merciler bulunmaktadır. Tüm süreçlerin sizin için en faydalı ve en az zararla tamamlanması için çalışıyoruz.
);