Kariyer

Neden Çakıroğlu Hukuk Bürosu?
Çakıroğlu Hukuk Bürosu olarak bünyemizde bulunan avukat, danışman, stajyer, öğrenci ve profesyonelin, gelişim odaklı, güvenli, kaliteli, huzurlu bir çalışma ortamı içerisinde bulunmasını önemsemekteyiz.
Çalışma arkadaşlarımızın kariyer hedeflerini ve ilgi alanlarını topluluğumuzun geleceği olarak görmekte ve bu vizyon doğrultusunda hassasiyetle hep birlikte çalışmaktayız.
Çalışma arkadaşlarımızın büyük kısmı, öğrencilik ve staj döneminden itibaren birlikte çalıştığımız her seviyede projelerimizin içerisinde bulunarak gelişmiş ve kendi kariyerlerinde öncü pozisyonlar edinmişlerdir.
Çalışma arkadaşlarımızın kendi alanlarında yetkin ve uluslararası tecrübeye, dünya ölçeğinde hukuk nosyonuna sahip olmaları olmazsa olmazdır, ulusal ve uluslararası projelerde çeşitli ölçeklerde ekipler halinde çalışmalar yaparak kendi kariyerlerini oluşturmakta ve eğitim patikaları için uygulamaya yönelik referans sahibi olmaktadırlar.
Tüm pozisyon, proje ve staj başvuruları için özgeçmişlerinizi zaman kısıtlaması olmaksızın humanresources@cakiroglu.av.tr  adresine gönderebilirsiniz.
);